SPALIO 18 D. – Regresija. Praeitų gyvenimų paslaptys

by | Spa 11, 2017 | Be kategorijos | 0 comments

Įvairių ligų, kompleksų, baimių, neigiamų įpročių ir priklausomybių priežastys, sunkumai bendravime su žmonėmis, nesugebėjimas užsidirbti pinigų ir daugelis kitų neigiamų situacijų, o taip pat ir teigiami įgūdžiai – dažniausiai turi savo šaknis praeityje.

Terminas regresija – reiškia grįžti atgal laiku (į paauglystę, vaikystę, praeitus gyvenimus).

Regresinė terapija yra tiesioginis darbas su mūsų pasąmone, nes būtent pasąmonė kontroliuoja daugumą mūsų reakcijų. Specialistas regresologas tarnauja kaip “vedantis” (palydovas) ir užtikrina visišką saugumą kelionės metu.

Paskaita skirta tiems, kurie nori geriau suprasti šią galinga ir įdomią metodiką, kurie domisi realiai veiksmingomis gyvenimo kokybės gerinimo praktikomis, kurie galbūt turi neigiamos patirties panašiose praktikose, tiems, kurie niekada negirdėjo apie tai ir nori žinoti daugiau, ir visiems, kam surezonavo iš vidaus 😉

Aš Tara Irina, ilgą laiką praktikavau šią terapiją savo gyvenimo gijimui ir esu įsitikinusi, kad tokia terapija yra labai veiksminga ir efektyvi. Esu baigusi apmokymus ir su malonumu padedu kitiems spręsti gyvenimo problemas. Mano veikla yra skirta visų ir konkretaus kliento Aukščiausiai gerovei.

Papasakosiu jums apie praktikos esmę, pasidalinsiu patirtimi, išsklaidysiu mitus, atsakysiu į visus jūsų klausimus. Žmonės, kurie buvo mano regresijos sesijose, pasidalins savo įspūdžiais.

Regresijas vedu rusų ir lietuvių kalba.

Ir pabaigai – ypatinga dovana! Kiekvienam dalyviui bus suteikta galimybė išbandyti šią praktiką asmeniškai.

LAIKAS: spalio 18d. 18:00

KAINA: tiek, kiek įvertinsite šias neįkainojamas žinias

Vietų skaičius yra ribotas.

REGISTRACIJA: tel. 8 682 23 888, mahamudra.vilnius@gmail.com arba privačia žinute FB

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujiena! Kristalai Mahamudroje!

Naujiena! Kristalai Mahamudroje!

Džiaugiamės galėdami pristatyti jums Mahamudros naujieną! Natūralūs, aukščiausios kokybės kristalai iš Brazilijos, Meksikos, Madagaskaro. Ametistas, labradoritas, celestinas, agatas, kalnų krištolas, rožinis kvarcas, aragonitas ir kiti kristalai. Patys atrinkome...

read more
Mahamudros gimtadienis!

Mahamudros gimtadienis!

Draugai, jau kitą antradienį spalio 6 d. Mahamudra švęs savo 5-ąjį gimtadienį! Ta proga kviečiame Jus spalio 6 d. nuo 11 iki 19 val….

read more
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę