Dambrelio pamokos

by | Sau 9, 2018 | Be kategorijos | 0 comments

Dambrelis tai instrumentas, kurio dėka mokomės kvėpuoti, susikoncentruoti, atsipalaiduoti. Dambrelio garsas padėda susijungti su mūsų vidine energija ir mintimis, leidžia pasiekti ramybės būseną.

Viačeslav Lukjanov prieš daug metų atsitiktinai išgirdęs dambrelio garsų įrašą jau sekančią dieną įsigijo savo pirmąjį dambrelį ir nuo to laiko nesiskiria su šiuo instrumentu. Viačeslav Lukjanov 2012 metais kartu su kolega Valentinu Krulikovskiu įkūrė dambrelininkų duetą „Ūdros vaikai“. Dalyvavo daugelyje festivalių Lietuvoje ir užsienyje, buvo pasirodymų ir naktiniuose klubuose, ir filharmonijoje drauge su kameriniu orkestru. Jau ne pirmus metus užsiima grojimo dambreliu pamokomis ir visaip siekia populiarinti šį instrumentą mūsų šalyje.

KAM: Užsiėmimai skirti visiems, kurie nori išmokti groti dambreliu arba tobulinti jau turimus įgūdžius. Tiems, kas pastoviai ieško atsakymų ir nebijo išgirsti savo vidinį balsą.

KADĄ: Kiekvieną trečiadienį 18:30 val.

KAS VEDA: Aktorius, dambrelininkas – Viačeslav Lukjanov

KUR: Dvasinio ugdymo centre “Mahamudra”, J. Basanavičiaus g. 25, Vilnius

TRUKMĖ: 1,5-2 val.

KAINA: 50 Eur/mėn. (4-5 užsiėmimai)

REGISTRACIJA BŪTINA.

tel. 868 223 888, FB message, mahamudra.vilnius@gmail.com

SVARBU!

Užsiėmimai prasidės užsiregistravus mažiausiai 6 žmonėms.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujiena! Kristalai Mahamudroje!

Naujiena! Kristalai Mahamudroje!

Džiaugiamės galėdami pristatyti jums Mahamudros naujieną! Natūralūs, aukščiausios kokybės kristalai iš Brazilijos, Meksikos, Madagaskaro. Ametistas, labradoritas, celestinas, agatas, kalnų krištolas, rožinis kvarcas, aragonitas ir kiti kristalai. Patys atrinkome...

read more
Mahamudros gimtadienis!

Mahamudros gimtadienis!

Draugai, jau kitą antradienį spalio 6 d. Mahamudra švęs savo 5-ąjį gimtadienį! Ta proga kviečiame Jus spalio 6 d. nuo 11 iki 19 val….

read more
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę