Baikalo ežero

Kelionė prie Baikalo ežero, jėgos vietų lankymas, Buriatija.

2019 birželio 25 – liepos 27 d.

Šią vasarą kviečiame prisijungti ir kartu nuvykti į Rusiją, prie Baikalo ežero, aplankyti Buriatijos vienuolynus, Olchono salą, ir sudalyvauti neįprastame atsiskyrime su šamanu (Sergej Brecht) ir psichologu (Aleksandr Ustiužanin).

🌳 Mūsų kelionė prasidės birželio 25 d. skrydžiu Vilnius-Moskva-Irkutskas.
🌳 Birželio 26 d. keliausime traukiniu į Ulan-Udę (Buriatijos sostinė). Buriatijoje aplankysime vieną įžymiausių budistinių vienolynų – Ivolginskij dacan (Иволгинский дацан). Kur galėsime pabūti, pamedituoti, pasikarauti ir pasidalinti energija.
🌳 Taip pat aplankysime “Pliką kalną” (Лысая гора), iš kur atsivėria nuostabi panorama. Tai šventasis kalnas, kuriame įkūrtas budistų vienuolynas, o ausyse atrodo pastoviai girdysi mantras kalbančių vienuolių balsai.

🌳 Birželio 28 vakare traukiniu grįšime į Irkutską, kur ir prasidės mūsų atsiskyrimas.

🌳 Atsiskyrimo trukmė 8 dienos, kurios bus kupinos įvairių praktikų: kviepavimo sesijų, meditacijų, atviraus bendravimo..
Lankysimes jėgos vietose, leisimės į uolas, nuvyksime į Olchono (Ольхон) ir Ogoj (Огой) salas.

🌳 Šis atsiskyrimas skirtas tiems, kas nori pabusti, nusimti kaukes ir pažvelgti į save patį, tiems kurie nebijo išeiti iš komforto zonos, tiems, kurie pasiruošę keistis ir atrasti savyje kažką anksčiau neregėto.

Jeigu pasitikite gamtos meilės vibracijom, baisu nebus. Nes ten kur yra meilė, nėra baimės 💚

🦎 Kelionės datos: Birželio 25 – Liepos 7 dienomis

Atsiskyrimo kaina: ~ 550 Eur (40 000 rublių)
Kelionė į Buriatiją: ~ 70 Eur ( 5 000 rublių), į kainą įskaičiuotas bilietas pirmyn-atgal Irkutskas – Ulan-Ude, dvi nakvynės, maistas, kelionė iki “Pliko kalno” ir Ivolginsko dacano.
Lektuvo bilietai: Vilnius-Maskva-Irkutskas ~ 570 Eur (+/-50 Eur), viza į Rusiją ~ 80 Eur, draudimas

🦎 Bendra kelionės suma: ~1270 Eur

 

🦎 Visais klausimais drąsiai (kad ir savaitgalį) skambinkite 8 618 86521 arba rašykite elizaveta.ch@gmail.com

SVARBU: Atsiskyrimas vyks rusų kalba. Žmonių skaičius ribotas – 5 žmonės

Išsamus atsiskyrimo aprašymas https://sibretrit.ru/?fbclid=IwAR0mmiN2hRyr7T_FY-b8w2L_oZsUrhr0RsGhL7t9IFQhzRLeHl9xBHU9q2c#we

Šiaurės Indiją

Kelionė po Šiaurės Indiją (Indijos Tibetas)

2019 spalio 5-18 d.

Šį rudenį vykstame į nuostabią kelionę po Šiaures Indiją.

„Mes nerasime ramybės išoriniame pasaulyje tol, kol nerasime ramybės savyje“ – Dalai Lama XIV

Visatos meilės apgaubti, vėjo vedami, saulės padrąsinami, vandens įkvėpti, žemės palaikomi… keliaukime drauge. Ar jauti? Aš laikau tave už rankos.

Nuo pat pirmos kelionės dienos mus lydės vietinis gidas, Nigma budizmo vienuolis, kuris dalinsis su mumis savo žiniomis.
Kelionę po Indiją pradėsime Delyje, kur praleisime dvi dienas, aplankysime įžymųjį Taj Mahalą ir pajudėsime į šiaurę, iki Dharamsalos miesto naktiniu traukiniu 😉

Dharamsala – tai Dalai Lamos XIV namai ir ištremtos Tibeto bendruomenės centras.
Susipažinsime su tibetiečių kultūra, budizmu ir jo tradicijomis.
Rytais norintys galės prisijungti prie bendros meditacijos ar jogos užsiėmimo, dieną bus skaitomos paskaitos apie karmą, reinkarnaciją, užuojautą ir nušvitimą, mokoma meditacijos praktikų ir daug kitų įdomių dalykų.

Paskaitas skaitys Samdhong Rinpoče (ištremtos Tibetiečių bendruomenės buvęs ministras pirmininkas), Geshe Lardor Rinpoče (vertėjas, kuris nuo 1989 metų yra XIV Dalai Lamos svitoje), Ama Adhe tibetiečių senuolė, knygos „The voice that remembers“ autorė.

Mes aplankysime Dalai Lamos XIV rezidenciją, apsistosime Biros ir Mandi miestuose, keliausime į sakralią Tso Pemą, Norbulinkos institutą, Karmapos rezidenciją.
Keliausime džipais, gyvensime patogiuose viešbučiuose (kambariuose po 2 žmonės)

Tai bus kelionė kupina nuotykių, naujų emocijų, patirčių ir žinių, ramybės savyje atradimo.

Kelionės datos: Spalio 5-19 dienomis

Kelionės kaina: 1600 Eur + lėktuvo bilietai, viza, draudimas (iš viso apie 700 Eur +/-50 Eur)

Į kainą įskaičiuota: apgyvendinimas viešbučiuose (kambariuose po 2 žm.), maitinimas vieną kartą per dieną, naktinis traukinys Deli-Dharamsala, visas transportas (išskyrus skrydį Dharamsala-Delis) kelionė patogiais džipais, gido paslaugos, paskaitos, meditacijos ir jogos užsiėmimai.

Į kainą neįskaičiuota: Indijos viza (90 Eur), lėktuvo bilietai iki Indijos (~500 Eur), vietinis skrydis Dharamsala-Delis (~90 Eur), draudimas, maistas (~5 Eur dienai), kitos asmeninės išlaidos
***bilietų kainos gali kilti, todėl rekomenduojame įsigyti skrydžio bilietus iki liepos mėnesio pabaigos***

Dalyvių skaičius ribotas – iki 10 žmonių.

SVARBU: keliaujant reikia turėti pasą, galiojantį nemažiau kaip 12 mėnesius po vizos išdavimo pabaigos (pase turi būti bent du tušti puslapiai), 1 spalvotą nuotrauką vizai gauti.

Išsamesnis kelionės aprašymas, daugiau informacijos (o gal tiesiog norisi pasikalbėti apie Indiją) telefonu 8 618 86521 arba rašykite elizaveta.ch@gmail.com